Svietidlo záhradné Milano 8343 čierne
Kód: 204595
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250383439 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stĺpikové svietidlo MILANO v klasickom štýle. |
| Šírka: | 16,5 |
| Výška: | 43 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP43 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MILANO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
