Svietidlo záhradné Miami 8675 antická zlatá
Kód: 204438
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 5998250386751 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie vysoké stĺpové svietidlo MIAMI v klasickom štýle. |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 195 |
| Hmotnosť: | 15 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov+ plast |
| Farba: | zlatá antická |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
