Svietidlo záhradné Miami 8670 antická zlatá
Kód: 199438
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250386706 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo MIAMI v klasickom štýle. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 24,8 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Hĺbka: | 21 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | zlatá antická |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MIAMI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
