Svietidlo záhradné LDW01-03 čierne
Kód: 221867
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| EAN: | 8605036614355 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo, kov+sklo. Na žiarovku 1x max 60W E27. |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
