Svietidlo stropné Holden 2558 biele
Kód: 191706
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250325583 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo HOLDEN, môže sa pomaľovať farbami. |
| Šírka: | 50 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4x max 25W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sadra |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | HOLDEN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
