Svietidlo stropné HL636B 3x60W matný chróm
Kód: 166550
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8699303415783 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné žiarovkové svietidlo kruhové. Elegantný kovový okraj vo farbe matného chrómu, biele sklo. |
| Šírka: | 37 |
| Výška: | 13 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ZARA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
