Svietidlo stropné Disky 3567 wenge
Kód: 195293
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250335674 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Svietidlo DISKY na strop, okrúhle. Sklenené tienidlo bielej farby, kovová konštrukcia farby wenge. |
| Šírka: | 26,5 |
| Výška: | 12 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | biela + drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | DISKY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
