Svietidlo stropné Carl 2609 biele
Kód: 191713
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250326092 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo CARL. Kov+sklo. |
| Šírka: | 48 |
| Výška: | 4,5 |
| Hmotnosť: | 3,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
