Svietidlo stropné Aldona 3859 modré
Kód: 213746
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250338590 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo ALDONA, zamatové. |
| Šírka: | 38,5 |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 10W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | textil - zamat |
| Farba: | modrá |
| Séria: | ALDONA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
