Svietidlo prisadené Cyclos GU10 LS01-63 čierne
Kód: 221225
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné technické prisadené |
|---|---|
| EAN: | 86605036613389 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | GU10 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CYCLOS |
| Obchodný text: | Prisadené svietidlo na strop CYCLOS, na žiarovku 1x max 35W GU10. |
| Šírka: | 5,95 |
| Výška: | 20 |
| Watáž: | 1x max 35W |
| Napätie: | 12V, 220-240V/50-60Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
