Svietidlo nástenné Ubul 71028 drevo
Kód: 222569
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné RUSTIK |
|---|---|
| EAN: | 5996595710286 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo na žiarovku 1x max 60W E27. S vypínačom na kábli. Drevo svetlej farby buk. |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 29 |
| Hĺbka: | 29 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60H |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | drevo buk |
| Farba: | drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Ďalšie údaje: | kábel dlhý 150 cm |
| Séria: | UBUL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
