Svietidlo nástenné Kaunas 7021 biele
Kód: 215810
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250370217 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kovové nástenné svietidlo KAUNAS. |
| Šírka: | 8 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 1x max 10W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Výška: | 10 |
| Hĺbka: | 10 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | KAUNAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
