Svietidlo nástenné Harvey 6539 matný chróm
Kód: 195364
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné KLASIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250365398 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo HARVEY na žiarovku 1x max 40W E27, s LED lampičkou. |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 36 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W E27 + LED 3W |
| Svietivosť: | 180 lm |
| Farba svetla: | 2800K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | chróm + biela |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HARVEY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
