Svietidlo nástenné Danila 2968 chróm
Kód: 195765
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné KLASIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250329680 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo DANILA v tvare kvetu. Kovová konštrukcia chrómovej farby, biele vzorované sklenené tienidlo. |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 32 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Hĺbka: | 17 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | DANILA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
