Svietidlo nástenné Cathy 4570 mačička
Kód: 180886
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné detské svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250345703 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 13 |
| Výška: | 19 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 18 lm |
| Farba svetla: | 2700K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Plast. S motívom mačičiek. S vypínačom na šnúre. |
| Materiál: | plast |
| Farba: | ružová |
| Séria: | CATHY |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
