Svietidlo nástenné Cathy 4558 mačička
Kód: 197299
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné detské svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250345581 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Materiál: sklo s dekorom mačičky, kovové úchytky |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | viacfarebná |
| Séria: | CATHY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
