Svietidlo LED nástenné Cathy 4564 mačička
Kód: 180866
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné detské svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250345642 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,3W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | na baterky 2xAA, s vypínačom. Plast. S motívom mačičky. |
| Materiál: | plast |
| Farba: | ružová |
| Séria: | CATHY |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
