Svietidlo nástenné Aneta 5093 čierne
Kód: 213745
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné KLASIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250350936 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo ANETA. Kovová konštrukcia, textilné tienidlo béžovej farby. |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 21 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | čierna |
| Séria: | ANETA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
