Svietidlo nástenné Alabastro 3002 biela/chróm
Kód: 76436
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné KLASIK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250330020 |
| Značka: | rabalux |
| Šírka: | 30 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo ALABASTRO. Alabastrové biele sklo s chrómovými úchytkami |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALABASTRO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
