Svietidlo LED záhradné Vector HL0760830006 čierne
Kód: 224911
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Nazov:VECTOR 6 Wataž:6W 4200K Lumeny:350lm 85-265V/50-60Hz IP65 Farba:ČIERNA/AKRYLDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684209956 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné SMD LED svietidlo. |
| Šírka: | 7 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6 W |
| Svietivosť: | 350 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VECTOR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
