Svietidlo LED záhradné Twist HL0760420005 čierne
Kód: 216532
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985595641 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. Svieti zo spodnej a vrchnej časti, a zpredu. |
| Šírka: | 8,5 |
| Výška: | 8 |
| Hĺbka: | 5,3 |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | kov + plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | TWIST |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 350 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
