Svietidlo LED záhradné Turda 7060 čierne
Kód: 221675
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250370606 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo na zapichnutie do zeme. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 23,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 260 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 12 500 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TURDA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
