Svietidlo LED záhradné Haiti 7069 čierne
Kód: 221676
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5998250370699 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Solárne svietidlo na zapichunie do zeme. S vypínačom. |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 23,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,6W |
| Svietivosť: | 10 lm |
| Farba svetla: | RGB - červená / zelená / modrá |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 12 500 hodín |
| Ďalšie údaje: | DC 3,7V |
| Séria: | HAITI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
