Svietidlo LED záhradné Ansoo 77016
Kód: 221733
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5996595770167 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajší LED pásik na solárne nabíjanie. S vypínačom, so senzorom. Nevhodné na strihanie. |
| Dĺžka: | 300 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,26W |
| Svietivosť: | 30 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Ďalšie funkcie: | svetelný senzor |
| Ďalšie údaje: | 60 SMD lediek /m; DC 3,2V |
| Séria: | ANSOO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
