Svietidlo LED záhradné Pernik 7265 čierna+biela
Kód: 221704
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250372655 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné LED svietidlo PERNIK. IP54. |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | PERNIK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
