Svietidlo LED záhradné OPTIC HL0761170007 7W IP65
Kód: 262049
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Wataž:7W 6400K Lumeny:490lm 85-265V/50-60Hz IP65 Farba:čIERNA Svietidlo zahradne na zapichnutie do zeme,svietidlo sa da natačatDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Záhradné SMD LED svietidlo na zapichnutie do zeme, dá sa natáčať. |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 490lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Výška: | 26,8 |
| Priemer: | 5,5 |
| Séria: | OPTIC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
