Svietidlo LED záhradné Ombrellino 78354 červené
Kód: 217438



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolová lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na používanie vo vnútri aj vonku. Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom podstavci, nabitú si ju môžete vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám zavadzať žiadne káble. Plne nabitá vydrží svietiť 10-78 hodín. Je stmievateľná. Na terase, balkóne, na záhrade alebo na večernom pikniku vytvorí tú správnu atmosféru.
Dotykový senzor v hornej časti tienidla umožňuje plynulé
nastavenie jasu – podľa želanej nálady (maximálne 135 lm). Teplé biele svetlo
- svietidlo Umbrellino je možné prevádzkovať s farebnou teplotou 2700K
alebo 3000K.
LED 2,5W.
Na vonkajšie aj vnútorné použitie -
IP65.
Výška 24 cm, priemer 16 cm
Materiál: hliník, farba:
červená.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599107460 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné LED svietidlo UMBRELLINO. Nabíjateľné. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 24 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,5W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov hliník |
| Farba: | červená |
| Svietivosť: | 135 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | OMBRELLINO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
