Svietidlo LED záhradné NEUTRON HL0760910005 čierne
Kód: 224903
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 5W, 309lm 85-265V/50-60Hz 4200K IP65 Farba:cierna Materiál:kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684213762 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. Svieti zo spodnej a vrchnej časti, a zpredu. |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 309lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 9 |
| Hĺbka: | 4,8 |
| Séria: | NEUTRON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
