Svietidlo LED záhradné nástenné Lippa 7320 biele
Kód: 215970
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250373201 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo LIPPA. |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 12 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 150 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Hĺbka: | 5 |
| Farba: | biela |
| Séria: | LIPPA |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
