Svietidlo LED záhradné Lima 7925 čierna
Kód: 212545
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250379258 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo LIMA. |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 16,5 |
| Hĺbka: | 10,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LIMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
