Svietidlo LED záhradné Lentula 7010 chróm
Kód: 221671
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| EAN: | 5998250370101 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie svietidlo na stolík, prenosné, solárne. Na batérie (balenie obsahuje batérie). |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,5W |
| Svietivosť: | 10 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 12 500 hodín |
| Séria: | LENTULA |
| Ďalšie údaje: | s vypínačom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
