Svietidlo LED záhradné L07-34 antracit
Kód: 198016
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Nástenné exteriérové svietidlo, svieti z oboch koncov.
Materiál: kov.
Farba: antracit.
IP65.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 8605036620295 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 420lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Označenie:L07-34; Wataž:Led 6W; Teplota chromatičnosti:6400K; Lumeny:420lm; 220-240V; IP65; Farba: Nastenne vonkajšie svietidlo,antracitova farba/kov |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | antracit |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
