Svietidlo LED záhradné HL0760530003 čierne
Kód: 216524
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 12W, 835lm 85-265V/50-60Hz 4200K IP65 Farba:cierna Materiál:kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684201240 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stĺpikové vonkajšie LED svietidlo PRESTIGE. Kovová konštrukcia čiernej farby, plastová biela krytka. |
| Šírka: | 10,9 |
| Výška: | 50 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 835 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | PRESTIGE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
