Svietidlo LED záhradné Hermes HL0760780012 čierne
Kód: 224910
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Nazov:HERMES 2 Wataž:12W 4200K Lumeny:637lm 85-265V/50-60Hz IP54 Farba:ČIERNA/AKRYLDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 868368420994 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné SMD LED svietidlo. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 19 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12 W |
| Svietivosť: | 637 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | HERMES |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
