Svietidlo LED záhradné Hamburg 8849 antracit+biela
Kód: 211899
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250388496 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo HAMBURG na strop alebo stenu. Štvorcový tvar. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 20 |
| Hĺbka: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 680 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HAMBURG |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
