Svietidlo LED Záhradné Eric 7979 biele
Kód: 211917
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250379791 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stropné svietidlo ERIC. |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 20 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2160 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP64 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Závit: | LED |
| Séria: | ERIC |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
