Svietidlo LED záhradné Durbe 7246 čierne
Kód: 221701
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250372464 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo na stenu alebo strop. IP54. Ovláda sa cez aplikáciu v telefóne cez bluetooth, stmievateľné, mení farbu svetla. 10W, 780lm, 3000K-6500K+RGB. |
| Šírka: | 17 |
| Výška: | 17 |
| Hĺbka: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 780 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K + RGB možnosť meniť farbu farbu svetla od teplej bielej po studenú + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | DURBE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
