Svietidlo LED záhradné DEXTER HL0761150004 čierne
Kód: 257608
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 12W, 700lm 85-265V/50-60Hz 4200K IP65 Farba:cierna Materiál:kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684222610 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stlpikové vonkajšie LED svietidlo DEXTER. Kovová konštrukcia čiernej farby. |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 700lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 80 |
| Séria: | DEXTER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
