Svietidlo LED záhradné Cyprus 7074 čierne
Kód: 221678
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250370743 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo CYPRUS. |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 19,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 790 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | CYPRUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
