Svietidlo LED záhradné CALEX HL0761160090 čierne
Kód: 262048
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 30W, 2101lm 85-265V/50-60Hz 4200K IP54 Farba:cierna Materiál:kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné vonkajšie LED svietidlo CALEX. Kovová konštrukcia čiernej farby. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2101lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 0,8 |
| Séria: | CALEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
