Svietidlo LED záhradné Boro 78324 chróm
Kód: 217429



Podrobný popis
Stolová lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na používanie vo vnútri aj vonku. Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom podstavci, nabitú si ju môžete vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám zavadzať žiadne káble. Plne nabitá vydrží svietiť minimálne 10 hodín. Je stmievateľná. Na terase, balkóne, na záhrade alebo na večernom pikniku vytvorí tú správnu atmosféru. Vyberte si zo škály rôznych zaujímavých farieb.
Použite ju v interiéri aj exteriéri (odolné voči dažďu podľa klasifikácie IP65).
Dotykový senzor v hornej časti tienidla umožňuje plynulé
nastavenie jasu – podľa želanej nálady (maximálne 130 lúmenov). Teplé biele
svetlo - svietidlo BORO je možné prevádzkovať s farebnou teplotou 2700K
alebo 3000K.
LED 2,2W.
Na vonkajšie aj vnútorné použitie -
IP65.
Výška 22 cm, priemer 9cm.
Materiál: hliník, farba:
chróm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599106852 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšia stolová lampa BORO, nabíjateľná, dá sa prenášať. |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 22 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,5W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | chróm |
| Svietivosť: | 130 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BORO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
