Svietidlo LED záhradné Birmingham 8795 antracit/biela
Kód: 205672
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250387956 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo BIRMINGHAM. |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 7,2 |
| Hĺbka: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 850 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | BIRMINGHAM |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
