Svietidlo LED záhradné Austin 8796 antracit
Kód: 208032
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250387970 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 5 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Záhradné LED svietidlo AUSTIN. |
| Dĺžka: | 25 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | AUSTIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
