Svietidlo LED záhradné Ambiance HL0220040001 RGB čierne
Kód: 224832
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Označenie: AMBIENCE Wataž:12W 220V/24V IP44 Zavesny kabel s RGB ledkami,set obsahuje kliny do zeme alebo podlozku na montaz na stenu Dlzka: 18mDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684214431 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie LED svietidlo, reťaz 24 kusov svietidiel. Dá sa pripevniť na stenu alebo zapichnúť do zeme. |
| Dĺžka: | 180 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 300 lm |
| Farba svetla: | RGB - rôzne farby |
| Napätie: | 220V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Séria: | AMBIANCE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
