Svietidlo LED záhradné 8W LG01-8 biele
Kód: 224087
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036613600 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 12 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 750 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Hĺbka: | 9,2 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | uhol svietenia 120° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
