Svietidlo LED stropné Sofia S HL0160650036 36W čierne
Kód: 216451
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684200878 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo SOFIA S, štvorcový tvar. |
| Šírka: | 22,5 |
| Výška: | 3,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 3240 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studené svetlo |
| Napätie: | 100-265V / 50-60hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | SOFIA S |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
