Svietidlo LED stropné Damien 5540 biele
Kód: 211638
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250355405 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 39 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DAMIEN. Dá sa ovládať aj pomocou WiFi cez mobilnú aplikáciu, alebo priloženým diaľkovým ovládačom. |
| Výška: | 10 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1920 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | wifi, časovač |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | DAMIEN |
| Ďalšie údaje: | biely kryt so striebornými čiarami |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
