Svietidlo LED stropné Sherwood 3500 buk
Kód: 217651
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250335001 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo SHERWOOD. Biely plastový kryt s efektom hviezdičiek, kovový rám v imitácii dreva buk. |
| Výška: | 7 |
| Priemer: | 49 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4000 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SHERWOOD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
