Svietidlo LED stropné Leana 6579 buk
Kód: 217678
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250365794 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo LEANA, plastový biely kryt s efektom hviezdičiek, kovový rám v imitácii dreva buk. |
| Šírka: | 26 |
| Výška: | 5,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplé svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LEANA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
