Svietidlo LED stropné RODION 3509 biele
Kód: 213919
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250335094 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo RODION, s diaľkovým ovládačom, reproduktorom, Wi-Fi, bluetooth. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1800lm |
| Farba svetla: | 2700K - 6500K + RGB možnosť meniť svetlo od teplej bielej až po studenú bielu + rôzne farby |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, nočné svetlo, reproduktor |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | s efektom hviezdičiek |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | RODION |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
